סדנאות טנגו לקבוצות

חווית תקשורת בתנועה

7

סדנאות טנגו לקבוצות

הסדנאות יוצרות מרחב של תקשורת מקרבת בין קולגות/ קבוצות חברים/ חברי קהילה (קולגות לעבודה, דיירי דיור מוגן, תושבי מועצות מקומיות, ישובים קהילתים, מושבים, קיבוצים ועוד).

באמצעות תנועות הטנגו נלמד להרגיש את בני הזוג לצלילי מוזיקה אותנטית, קלאסית או מודרנית מארגנטינה. נלמד תנועות בסיסיות ומרשימות, שיתרמו להרגשת הצלחה, הכרות מחודשת וחיבור בין חברי הקבוצה.

איזו סדנה נוכל להתאים עבורך?

סדנת טנגו חד פעמית

טנגו ארגנטינאי- הריקוד הרומנטי ביותר מגיע אליכם בסדנה מיוחדת של 60 דקות מלאות באושר, רומנטיקה, מוזיקה ,נוסטלגית, שתעורר התרגשות חיבור לגוף ולחוות אינטראקציה מהנה עם החברים לקהילה.

הסדנא כוללת הרקדת המשתתפים ביחד איתנו, משחקים היוצרים חיבור מהנה ומשחרר בין החברים השונים היכול לכולל החלפת זוגות.

סדנת טנגו תהליכית

בסדנה התהליכית, בת 5 עד 10 מפגשים, נלמד את צעדי הטנגו הארגנטינאי ברמה הבסיסית ונוסיף את ריקוד הוולס לתוכנית הריקוד. נתאמן בתרגילים פרקטים להקשבה והבנת בני הזוג דרך חיבוק, משחקי תנועה מוזיקאליים ותרגילי מוביל-מובל מגוונים. משתתפי הקבוצה יעברו גיבוש דרך חווית תקשורת מקרבת ללא מילים בצרוף כלים שיתרמו לביטחון עצמי ולשיפור איכות החיים.

חוויה מגבשת ומחברת

דרך הסדנה תגיעו לחיבור מחודש ומרגש עם החברים דרך חווית מוביל מובל ייחודית. נלמד על קצה המזלג את תורת החיבוק לצלילי המוזיקה הנפלאה של הטנגו.

תקשורת מקרבת ללא מילים

הרבה ממה שאנחנו אומרים עובר ללא מילים, מה יקרה אם נוכל להגיד ולתקשר עם כוונה מדוייקת ללא מילים? איזה כיף יהיה לכולנו להרגיש עוד לפני שאומרים משהו.

ואפשר לשלב

את כל אחת מסוגי הסדנאות וההפעלות הנ"ל, ניתן לשלב עם כל אחד מהמופעים שלנו, וכך ליצור חווית טנגו משולבת.

איך? אנחנו נשמח לעזור לכוון ולהתאים לכם את החוויה: צרו קשר!